Leasing IT

szybkie i całościowe finansowanie inwestycji

Finansowanie dla branży HoReCa

GRENKE to ekspert w dziedzinie leasingu IT.

Jest częścią międzynarodowego koncernu GRENKE AG, który powstał w latach 70. w Baden–Baden w Niemczech. Obecnie jest to jedna z największych, niezależnych niemieckich firm leasingowych, niezwiązana z żadnym bankiem.

Leasing dla branży HoReCa

GRENKE. Jest firmą, która działa na rynku od 40 lat, ma oddziały w trzydziestu jeden krajach i specjalizuje się w leasingu sprzętu IT dla małych i średnich firm. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu GRENKE zna potrzeby Klientów. Chce umożliwiać im dostęp do najnowocześniejszych technologii, dlatego proponuje produkty, które wspierają ich rozwój.

Różne formy finansowania

Leasing Tradycyjny: najbardziej popularna w Polsce forma leasingu, z obowiązkiem lub opcją wykupu sprzętu na koniec trwania umowy. W umowie z opcją wykupu już na początku ustalana jest wartość końcowa, za którą Klient będzie mógł nabyć przedmiot leasingu. Umowa z obowiązkiem wykupu oznacza konieczność́ nabycia sprzętu za wartość końcową, która również określona jest w umowie. Niezależnie od umowy Klienci mogą liczyć na szybką decyzję, brak wpłaty własnej, stałe korzystne raty i okres leasingowania nawet do 60 miesięcy. Jest to najbardziej opłacalna forma finansowania inwestycji w branży IT w dłuższym okresie czasu. 

Leasing Nowoczesny: to najczęściej wybierany za granicą model finansowania nowych technologii, który dzięki nam dostępny jest również w Polsce. Leasing Nowoczesny to najkorzystniejszy sposób korzystania ze sprzętu, bez konieczności posiadania go własność. W praktyce produkt ten podobny jest do wynajmu. Klient używa sprzętu płacąc miesięczne raty, a na koniec umowy ma możliwość wymiany na inny, nowszej generacji. Dzięki temu że raty są niższe niż w leasingu tradycyjnym, najnowszy sprzęt jest zawsze w zasięgu ręki!

Zainteresowany? Wypełnij formularz i ciesz się leasingiem

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping
0