oprogramowanie dedykowane

Porównamy wszystkie produkty dostępne na rynku

Niezależnie od tego czy prowadzisz sprzedaż w małym punkcie gastronomicznym lub w sieci hoteli zawsze pojawia się pytanie jaki program będzie najlepszy dla mojej firmy. Nie zawsze cena jest wyznacznikiem udanego zakupu. Pozwól, że to Horeca Integrator pomoże przedstawić Ci najkorzystniejsze oferty. Dokonamy tego po bezpłatnej analizie potrzeb.

Chcesz przetestować aplikacje?

Kup pakiet instalacyjny za 1zł lub skontaktuj się z nami

Co wybrać?

Na polskim rynku znajdziemy mnóstwo ofert oprogramowania. Najpopularniejszymi aplikacjami do zarządzania gastronomią i hotelem są produkty firm GoPOSS4H, Gastro, Foodsoft, FIS-POS Bistro, czy izzyREST. Różnią się one sposobem licencjonowania, modułami i funkcjonalnością. Pomożemy w doborze odpowiedniego systemu dla Twojego biznesu.

Setki wdrożeń

Nasi pracownicy mają na koncie ponad 650 przeprowadzonych instalacji na terenie całej Polski. Doświadczenie zdobywane przez blisko 20 lat zainspirowało nas do stworzenia kompleksowej oferty dla branży HoReCa. 

Kawiarnia pracująca na systemie POS

Potrzebujesz testu oprogramowania?

Czasami ciężko się odnaleźć wśród ofert programów do obsługi gastronomii, hoteli lub sklepów. Często wybór pada na program „podpatrzony” u konkurencji. Nie zawsze jednak jest to wybór słuszny. Z blisko dwudziestoletniego doświadczenia wiemy, że koszt optymalnego rozwiązania można zmniejszyć nawet dziesięciokrotnie! Wszystko jest zależne od potrzeb i wymagań – a te poznamy podczas kontaktu z Tobą.

Zakup aplikacji to za mało

Nie możesz pozwolić sobie na ten błąd! Wraz z zakupem aplikacji zawsze oferujemy pakiety wdrożeniowe dostosowane do Twojego budżetu. Wykonywane tylko przez wykwalifikowany personel z minimum pięcioletnim doświadczeniem. Po etapie wdrożenia zaproponujemy stałą opiekę nad Twoim systemem.

Wsparcie po wdrożeniowe

Program już kupiony, działa świetnie. Ale jak coś się zepsuje? Nie mogę zamknąc restauracji!

Jeżeli nie chcesz sobie na to pozwolić – proponujemy serwis w zależności od wybranego pakietu usług nawet 24h przez siedem dni w tygodniu. Ale czy taki zakres wsparcia bedzie Ci potrzebny? Doradzimy i wybierzemy odpowiedni wariant

Horeca Integrator to zaufany partner

Program dla gastronomii zainstalowany przez Horeca Integrator polecany przez właściciela
"Poprzedni wybór oprogramowania okazał się błędem. Dzięki pomocy specjalistów z Horeca Integrator wdrożyliśmy niewielkim nakładem środków rozwiązania spełniające nasze potrzeby."
AGnieszka kwiatkowska
manager Restauracji WITRYNKA
"Współpracuję z Horeca Integrator od 2012 roku. Najlepsza wizytówka to wzrost wyników sprzedaży i redukcja kosztów prowadzenia działalności"
Jarosław Rusnak
właściciel sieci kawiarni FRUGI

Platforma horeca integrator

pełny concierge IT dla firm

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping
0