Zmiany w przepisach podatkowych 2019

Szkolenia z prawidłowej ewidencji sprzedaży na kasach i drukarkach fiskalnych

Począwszy od 1 maja 2019 r. obowiązuje nowe rozporządzenie w sprawie urządzeń fiskalnych. Jest to nowy obowiązek dotyczący wszystkich przedsiębiorców. Każda zatrudniona osoba zanim rozpocznie ewidencję na kasach lub drukarkach fiskalnych musi zostać zapoznana z zasadami ewidencjonowania oraz podpisać oświadczenie. Pracownicy zatrudnieni przed 1 maja 2019r. muszą podpisać oświadczenia do 31 maja 2019 r.

Szkolenie to może przeprowadzić podatnik przekazując swoim pracownikom wiedzę z zakresu prawidłowej ewidencji sprzedaży lub skorzystać z oferty szkoleń Horeca Integrator.

Obowiązek informowania i pobierania oświadczeń dotyczy każdej osoby (bez względu na formę zatrudnienia), która będzie ewidencjonowała obrót na urządzeniu fiskalnym. Podstawa prawna – § 6 ust. 3-6, § 58, załącznik nr 1 do rozporządzenia Ministra Finansów z 29 kwietnia 2019 r. w sprawie kas rejestrujących – Dz.U. z 2019 r. poz. 816

Platforma Horeca Integrator rozpoczęła już proces informowania swoich klientów o konieczności podjęcia działań w związku z wyżej wymienionym rozporządzeniem.

Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem swoich pracowników wraz z uzyskaniem zaświadczenia odbycia instruktażu skontaktuj się z nami lub uzupełnij formularz znajdujący się poniżej. Oferujemy również szkolenia dla pracowników firm, które nie są naszymi klientami. Szkolenia z zakresu prawidłowej ewidencji sprzedaży na kasach i drukarkach fiskalnych już od 35 zł netto za osobę (grupy minimum 5 osobowe)

[wpforms id="1661"]
Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping
0