Terminale dotykowe klasy premium

TERMINAL DOTYKOWY POS AURES SANGO J1900

Sango jest rozwiązaniem oryginalnym, futurystycznym oraz innowacyjnym. Zachwyca swoim pięknym wyglądem. Dzięki wolnej przestrzeni pod ekranem dotykowym zyskujemy miejsce na dodatkowe urządzenia. Konstrukcja jest stabilna i sztywna , podstawa terminala jest cienka i metalowa. Terminal POS jest dostosowany do wymagań technologicznych wszystkich użytkowników : 4 typy procesorów i wiele opcji dodatkowych. Monitor dotykowy LED płaski , bez krawędzi (FULL FLAT) , jest oferowany w trybie rezystywnym jak i multi-touch w wersji pojemnościowej.

Obudowa błyszcząca wykończona z poliwęglanu , wyposażona w Mix & Match czyli gamę siedmiu kolorach modułowych (biały, czarny, czerwony, niebieski, pomarańczowy , szary i Cassis )

TERMINAL DOTYKOWY POSBANK APEXA-G

POSBANK przedstawia nasz nowy innowacyjny produkt APEXA®G. APEXA®G to najnowszy terminal POSBANK o nowoczesnym wyglądzie i współczesnym stylu. Bezkonkurencyjna innowacyjna konstrukcja pozwala klientom cieszyć się jednocześnie efektywnością przestrzenną i użytecznością. Zbudowany aby w pełni spełnić wymagania dzisiejszego handlu. APEXA®G charakteryzuje się nowoczesną stylistyką, dużą wydajnością, doskonałym ekranem dotykowym, wieloma interfejsami I/O i elastyczną instalacją. Zbudowany z myślą o współczesnym rynku detalicznym i hotelarskim.

36 miesięcy gwarancji !

TERMINAL DOTYKOWY TYSSO 1515

Miło nam poinformować o pojawieniu się w ofercie nowego terminala typu All in One marki TYSSO model TP-1515.

Specjalna konstrukcja płyty głównej opatentowana przez producenta zapewnia bezawaryjną pracę urządzenia w trybie 24h przez 7 dni w tygodniu. Dostępne porty:
4 x COM (DB9 z mocą wyjściową +5VDC/+12VDC regulowana jumperem)
2 x COM (wew. porty zarezerwowane pod VFD, monitor LCD i MSR)
Równoległe 1 x DB25
USB 5 x USB 2.0 (zewnętrzne, 4 x porty dolne/ 1 x boczny)
LAN 1 x RJ-45, Giga LAN Support
VGA 1 x DB-15, żeński
DC Out 1 x 12VDC Jack pod wyświetlacz klienta lub drugi monitor
Wyjście szufladowe 1 x RJ-11, +12/+24 VDC
Audio Wy/We 1 x głośnik wewnętrzny

TERMINAL MOBILNY HISENSE HM388

Terminal komputerowy z funkcją pracy mobilnej dedykowany do pracy w systemach sprzedaży. Urządzenie składa się z dwóch modułów: stacji dokującej i tabletu, które po połączeniu ze sobą oferują cechy klasycznego stanowiska sprzedaży. W każdej chwili Sprzedawca może jednak zabrać ze sobą tablet i pracować na nim w dowolnym miejscu sklepu.
Podstawowym trybem pracy terminala jest tryb stacjonarny, który dodatkowo rozbudowano o funkcję pracy mobilnej. Rozwiązanie zaprojektowano tak, aby Kasjer mógł możliwie jak najprościej przełączać się pomiędzy trybami: stacjonarnym i mobilnym.
Stacja dokująca wyposażona jest w układ ferromagnesów, które stabilizują tablet i jednocześnie ułatwiają jego dokowanie. W koncepcji zrezygnowano z rozwiązań przemysłowych na rzecz doskonałej stylistyki i wysokiej mobilności.

Sprawdź ofertę terminali w naszym sklepie

Platforma horeca integrator

pełny concierge IT dla firm

Shopping cart0
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping
0